Dom i mieszkanie z pomysłem

Cera a zdrowe soki

Naszej skórze codziennie musimy dostawać mikroelementów. Co zrobić, aby być długo młodym i nie mieć zmarszczek? Wyciskarka i kobiety od dziesiątków lat starają się dbać o swoją cerę i likwidować zmarszczki.

Kiedyś kąpały się w mleku, teraz w modzie są kąpiele błotne. Coraz więcej z nas wybiera się do salonów spa. U dobrej kosmetyczki możemy zrobić wiele zabiegów. Specjalistka pomoże nam w wyborze odpowiedniego dla naszej skóry. Każda cera jest inna, jedna jest tłusta druga sucha, wrażliwa. Nie które cery mają problem z trądzikiem, bliznami czy naczynkami. Dla każdej z nich dobry jest inny zabieg. Wizyta u kosmetyczki składa się z paru czynności. Najpierw oczywiście zmywany jest nasz makijaż, skóra jest tonizowana.

Wyciskarka wolnoobrotowa – Witaminy

Później robiony jest jej peeling, po czym konkretny zabieg. Na koniec skóra jest kojona kremami oraz eliksirami. Może również być nałożona maseczka. O każdą skórę należy dbać. Jeśli kobieta posiada cerę sucha, to tam właśnie pojawią się szybciej zmarszczki. Skóra mężczyzn jest grubsza dlatego zmarszczki na ich cerze zobaczymy o wiele później. Nie zapominajmy o suplementacji, same kremy nie zapewnią nam młodości. Ważne są witaminy. Warto kupić sobie kompleks witamin i je brać codziennie. Oprócz nich przyda nam się wyciskarka wolnoobrotowa. Za jej pomocą przyrządzimy zdrowe soczki zarówno te owocowe jak i warzywne. Nie dosładzajmy ich, cukier zawarty w owocach w zupełności wystarczy. Dieta jest bardzo ważna jeśli chcemy długo wyglądać młodo, uważajmy na to czym się odżywiamy i ile jemy.

Udostępnij
(0 Votes)

ZOBACZ TEŻ