Stylowe meble do mieszkania. Zainspiruj się!

Łóżeczko z prześcieradłem frotte

Łóżeczko z prześcieradłem frotte

Każdy rodzic w końcu staje nad pytaniem jakie łóżeczko kupić dla swojej przyszłej pociechy? Kiedyś w modzie były tak zwane kosze mojżeszowe, bardzo ładnie one wyglądały w pokoju. Wykonane były z plecionki wikliny. Dodawały stylu i klasy, innym plusem były małe rozmiary takich koszy.

Mogliśmy je wszędzie zabrać i postawić. Jednak kiedy dziecko trochę urosło okazywały się zbyt szybko za małe. Kolejnym wyborem jest kołyska drewniana. Musimy jednak do niej dokupić ochraniacze ponieważ podczas kołysania malucha może on niechcący obijać się o drewniane szczebelki.

Dzięki kołysaniu będziemy mieli pewność, iż uśpienie dziecka to nic trudnego i będzie to nam szło bardzo szybko. Jednak minusem wielu kołysek jest to iż nie ma jak ich zablokować. Kolejną wadą jest to, że kołyski dobre są tylko do okołu 6 miesięcy. Później maluch zaczyna z niej wyrastać. Siedzące dziecko nie powinno już spać w kołysce ponieważ może się podciągnąć i z niej wypaść. Na dłuższą metę ani kosz ani kołyska nie są zbyt dobrymi rozwiązaniami. Wiele rodziców decyduje się na łóżeczko turystyczne. Wykonane z lekkich przewiewnych materiałów. Możemy je zabrać ze sobą wszędzie na każdy wyjazd, gdyż łatwo się składa. Posiada w zestawie przewijak, płozy do bujania, 2 poziomy wysokości łóżeczka, moskitierę i daszek. Cieszy się ono sporą popularnością wśród rodziców. Bardzo popularne są również klasyczne drewniane łóżka, nie mają one w sobie zbyt wiele udogodnień. Do każdego z tym propozycji należy dokupić prześcieradła frotte oraz pościel i ochraniacze.

Udostępnij
(0 Votes)

ZOBACZ TEŻ

Ciekawostki

Meble

Łóżka wygodne i dopasowane - polecane łóżka do sypialni

Kwi 04,2021 | By Admin